|
Productdetails:
|
Leveringscapaciteit: | 60000 m per dag | Gewicht: | 210GSM |
---|---|---|---|
Gebruik: | Ideaal voor zwembroeken, activiteitskleding, lingerie, enz. | Seizoen: | Zomer, lente, enzovoort. |
Handgevoel: | Zacht, comfortabel | Kenmerken: | Flexibel, zacht, mooi |
kleurvastheid: | 3-4 graad | Type: | Stretch |
Markeren: | Actieve slijtage Nylon spandexstof,Sportkleding van nylon spandex,Versatile nylon spandexstof |
Nylon Spandex is een veelzijdige en milieuvriendelijke stofmengsel die zowel uitzonderlijke prestaties als milieuvriendelijkheid biedt.het is ideaal voor actief en zwembroek vanwege zijn uitstekende rekbaarheid en duurzaamheid.
Het gebruik van gerecyclede materialen zoals vissersnetten, stofferafval en industrieel nylon afval in de productie van deze stof vermindert aanzienlijk de stortplaatsen en de vervuiling van de zee.het recyclingproces voor nylon verbruikt minder energie en water dan de productie van maagdelijk nylonHet opnemen van gerecyclede materialen in de textielproductie ondersteunt recyclinginitiatieven en vermindert de afhankelijkheid van oorspronkelijke materialen.bijdragen aan de bevordering van een circulaire economie.
Deze weefselmengsel is ontworpen om superieure prestaties en duurzaamheid te bieden.Recycled nylon behoudt ook de robuuste en veerkrachtige eigenschappen van traditioneel nylon, waardoor het traanbestendig en duurzaam genoeg is om te kunnen doorstaan bij streng gebruik en frequente wascycli.Vermindering van de tijd dat kleding nat blijft en verbetering van het comfort en gemak.
Naast zijn prestatie- en duurzaamheidskenmerken biedt nylon spandexstof, gemaakt van gerecycled nylon en spandex, een comfortabel en esthetisch veelzijdig materiaal.Het is zacht aan te raken, waardoor het geschikt is voor kleding die direct tegen de huid wordt gedragen.waardoor het zeer geschikt is voor lichamelijke activiteitenTen slotte houdt gerecycled nylon de kleurstoffen goed vast, waardoor er levendige en langdurige kleuren ontstaan die niet vervagen door blootstelling aan zonlicht en chloor.
Tot slot, manufacturers and designers who prioritize quality and sustainability consider Nylon Spandex Fabric made from recycled nylon and Spandex an excellent choice for creating high-performance and eco-friendly activewear and swimwear.
van synthetische rubber: | 7. Slank Nylon Spandex mengsel |
Gebruik | Ideaal voor zwembroeken, activiteitskleding, lingerie, enz. |
Breedte | 120 cm |
Gelegenheid | Strand, zwembad, enzovoort. |
Type | Stretch |
Toeleveringskracht | 60000 M per dag |
Aanbodstijl | Op bestelling |
Leeftijdsgroep | Volwassenen, kinderen, enz. |
Kleurvastheid | 3-4 graad |
Handgevoel | Zacht, comfortabel |
Seizoen | Zomer, lente, enzovoort. |
Toepassingen
Een van de beste toepassingen van deze stof is in de productie van sportkleding, of het nu gaat om leggings, sport beha's, compressie shirts of fietsshorts.De flexibiliteit en duurzaamheid van het weefsel maken het de perfecte keuze voor gebruik in deze artikelen.
Een andere geweldige toepassing van deze stof is in zwembroeken. De rekbaarheid, duurzaamheid en sneldrogende eigenschappen van de stof maken het ideaal voor gebruik in zwembroeken die comfortabel moeten zijn,langdurig, en bestand tegen de strengheden van regelmatig gebruik in water en blootstelling aan de zon.
Ten slotte is performance kleding een ander uitstekend gebruik voor deze stof. Outdoor- en avontuurkleding moet duurzaam, comfortabel,en in staat om u beschermd en comfortabel te houden in een verscheidenheid aan omgevingsomstandighedenDe unieke eigenschappen van deze stof maken het perfect voor gebruik in dit soort kleding.
Merknaam: Nylon spandexstof
Modelnummer: RN-2498
Oorsprong: Guangdong, China
Certificering: GRS-certificaten
Minimale bestelhoeveelheid: onderhandelbaar
Prijs: onderhandelbaar
Verpakking: hoogwaardige verpakking met buis
Levertijd: 8-15 werkdagen
Betalingsvoorwaarden: T/T, L/C
Voorzieningscapaciteit: 400.000 yards per maand
Kleurvastheid: 3-4 graad
Materiaal: 94% gerecycled nylon + 6% spandex
Breedte: 120 cm
Type: Stretch
Vervoerscapaciteit: 60.000 M/dag
3. elastisch nylon spandex, nylon-spandexstof:
Verpakking:
Vervoer:
Sevnna Textile Co. Ltd is een in 2012 opgerichte professionele textielfabrikant.
Sevnna heeft doorgaans het doel nagestreefd om producten van hoge standaard en topkwaliteit te leveren tegen redelijke prijzen door de naammerkstrategie uit te voeren.het productniveau verhogen en nieuwe producten ontwikkelen en een goede start in het bedrijfsleven maken.
Bovendien hebben wij, door ons aan de ISO 9001-standaard te houden, de eretitel "uitstekende particuliere ondernemingen" en "AAA-kredietondernemingen" gewonnen.
We accepteren kleine minimum orders, flexibele hoeveelheid, snelle levertijd en hoge kleurvastheid.
We werkten met vele bekende merken van Yoga Wear, zwembroek en ondergoed voor Australië, Europa en de Verenigde Staten,
Onze kwaliteitscontrole voldoet aan de high-end markten en we kunnen alle klanten TEST REPORT, GRS CERTIFICATES, ISO, OEKO-TEX STANDARD certificaten,
Als een stofleverancier, bieden we een one-stop stof levering diensten en snelle productie voor ondergoed en yoga wear, zwembroek, activewear,
We werken voornamelijk met die kwaliteits Activewear Company, Yoga Wear Company, Sports & Activewear bedrijf in New York, Virginia, Los Angeles, Sydney, Melbroune, Brisbane markten,En we zijn de enige grote groothandelaar voor Repreve Polyester.,
We zijn één high-tech Activewear Stoffen leverancier die een hoge kwaliteit van Nylon Spandex Inkjet Digitale Printing voor ATY garens ontwikkeld,De penetratie is 15 tot 20 procent dieper dan bij traditionele drukwerk.,
Bij SEVNNA TEXTILE, is er de breien weefcirkel afdeling en geweven team aan het behandelen van alle soorten zwembroek textuurstof voor Mesh, Crochet en een aantal andere stoffen
Elke week ontwikkelen we meer dan 10 verschillende texturen en laten ze zien aan onze bestaande klanten. En we hebben een kleine MOQ, MCQ en verschillende kleuren voor de huidige zwembroeken.
Hoe matchen we kleuren voor Activewear?
We matchen voornamelijk kleuren van Recycled Recycled, MALAGA, SUMATRA, Darwin PBT zwembad stoffen voor elke verschillende kleuren kaart, evenals om te matchen PANTONE mode kleurboek,En we accepteerden ook de kleurmonsters van klanten om te matchen in PATNONE TPX, TCX en TPG enz.,
We leveren voornamelijk aan die Creative Activewear private labels, warenhuizen en bekende kledingbedrijven voor hun premium producten.
Onze stof heeft veel technische kenmerken en functies zoals hieronder,
- Jersey, warp gebreid en getextuurd
- UV PROTECT 50+
- Niet doorzien
- SunTan Ray door.
- Hoge kleurvastheid
- Chloriebestendigheid of zelfs het bereiken in Chloriebestendigheid
- Anti-microbiële
- Wicking management en hydratatie
We werkten samen met Repreve/Unifi Inc. om een productlijn op te zetten voor Repreve Nylon, Repreve Polyester en nu Repreve Our Ocean met het dekken van alle soorten gebreide stoffen naar de merklabels,Boutique & potentieel warenhuis met toepassing van gerecyclede producten voor consumenten,
Ik kijk ernaar uit om binnenkort meer informatie van je te krijgen.
Contactpersoon: John Chin
Tel.: +8613922499663
Fax: 86-757-85758834