|
Productdetails:
|
| Inhoud: | 75%Repreve Polyester+25%Spandex | Sollicitatie: | De Stof van de yogaslijtage |
|---|---|---|---|
| Recyclebare vezels: | Repreve Polyester | Materiaaldetails: | 75%Repreve Polyester+25%Spandex |
| Garenbedrijf: | Repreve Polyester | Breedte: | 150cm |
| Gewicht: | 260 gm | Voordeel: | Vochtafvoerend, sneldrogend |
| Markeren: | REPREVE de Stof van de yogaslijtage,De Stof van de de Yogaslijtage van vochtigheidswicking |
||
Model Yoga Wear Fabric is 260GSM een yoga draagstof gemaakt van 75% Repreve Polyester + 25%Spandex voor Yoga Wear Fabric.voorgenomen gebruik en bestelgegevens voor materiaalselectie.
![]()
| Productcategorie | Yoga-kledingstof |
| Modelnummer | Yoga-kledingstof |
| Materiële details | 75% Repreve Polyester + 25% Spandex |
| Inhoud | 75% Repreve Polyester + 25% Spandex |
| Gewicht | 260GSM |
| Breedte | 150 cm |
| Toepassing | Yoga-kledingstof |
| Recyclebare vezels | Repreve Polyester |
| Voordeel | Vocht wegnemen Snel drogen |
| Vervaardiging van garens | Repreve Polyester |
Deze yoga-kledingstof is vermeld voor Yoga Wear Fabric. Materiaaldetails zijn vermeld als 75%Repreve Polyester + 25%Spandex; Inhoud is vermeld als 75%Repreve Polyester + 25%Spandex;Het gewicht is vermeld als 260GSMDe breedte is vermeld als 150 cm; de toepassing is vermeld als Yoga Wear Fabric.
Bevestig de beoogde kleur, het afgewerkte kledingstuk, de hoeveelheid en de testvereisten voordat het in bulk wordt gesneden.Daarom wordt een steekproefbeoordeling aanbevolen..
Gelieve bij het aanvragen van een offerte de aanvraag, kleur, hoeveelheid, bestemming en leveringsdatum te vermelden.verpakkingsgegevens en doorlooptijden voor deze specificatie.
| Minimale bestelhoeveelheid | Onderhandelbaar |
| Prijs | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, Western Union, D/P |
| Toeleveringsvermogen | 300, 000 yards per maand |
| Leveringstermijn | 2-4 werkdagen |
| Verpakking | Hoogwaardige buis voor verpakking |
![]()
![]()
Contactpersoon: John Chin
Tel.: +8613922499663
Fax: 86-757-85758834