|
Productdetails:
|
| Inhoud: | 92%Polyester+8%Spandex | Sollicitatie: | Rondgebreid, stretchlegging, dameszwemkleding |
|---|---|---|---|
| Beschikbaar type: | effen kleuren | Specifieke Details: | Spandex Lycra |
| Breedte: | 150cm | Gewicht: | 200 gsm |
| Garensmerk: | Hoge Beëindigenmacht Spandex | gebreide: | schering gebreid |
| Markeren: | De Stof van de Vochtigheidswicking van de yogaslijtage,De in reliëf gemaakte Stof van Wicking van de Drukvochtigheid,De Stof van de Vochtigheidswicking van het cilinderpatroon |
||
Model KN322 is een 200gm yoga kledingstof gemaakt van 92% polyester + 8% spandex voor Circular Knit, Stretch Leggings, Dames Badkleding.voorgenomen gebruik en bestelgegevens voor materiaalselectie.
![]()
| Productcategorie | Yoga-kledingstof |
| Modelnummer | KN-nummer: |
| Inhoud | 92% polyester + 8% spandex |
| Gewicht | 200 gm |
| Breedte | 150 cm |
| Toepassing | Circulaire breiwerk, stretch leggings, damesbadpakken |
| Beschikbaar type | Vaste kleuren |
| gebreide | Warp gebreide |
| Specifieke gegevens | Spandex lycra |
| Garens merk | High End Power Spandex |
Deze yoga kledingstof is vermeld voor Circular Knit, Stretch Leggings, Ladies Swimwear.De aanvraag is vermeld als Circular Knit, Stretch leggings, dames zwembroek; beschikbaar type is vermeld als solide kleuren.
Bevestig de beoogde kleur, het afgewerkte kledingstuk, de hoeveelheid en de testvereisten voordat het in bulk wordt gesneden.Daarom wordt een steekproefbeoordeling aanbevolen..
Gelieve bij het aanvragen van een offerte de aanvraag, kleur, hoeveelheid, bestemming en leveringsdatum te vermelden.verpakkingsgegevens en doorlooptijden voor deze specificatie.
| Minimale bestelhoeveelheid | Onderhandelbaar |
| Prijs | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C |
| Toeleveringsvermogen | 400, 000 yards per maand |
| Leveringstermijn | 8-12 werkdagen |
| Verpakking | Hoogwaardige verpakking met buis |
![]()
![]()
![]()
![]()
Contactpersoon: John Chin
Tel.: +8613922499663
Fax: 86-757-85758834