|
Productdetails:
|
| Breedte: | 140cm | Bloempatroon: | Bespreekbaar |
|---|---|---|---|
| gebreide: | Cirkelvormig gebreid | Materiaaldetails: | 91% gerecycled nylon + 9% Xtra Life Lycra |
| Gewicht: | 260 gm | Gebruikt: | Gedrukt |
| Functie: | SPF50 | Vezel: | Lycra |
| Markeren: | Recycled lycra-stof voor de mode-industrie,Veelzijdig gerecycled lycra-stof,Duurzaam gerecycled lycra-stof |
||
Model KN526 is 260 gram een gerecycled lycra stof gemaakt van 91% gerecycled nylon + 9% extra life lycra.voorgenomen gebruik en bestelgegevens voor materiaalselectie.
![]()
| Productcategorie | Recycled lycra-stof |
| Modelnummer | KN-nummer: |
| Materiële details | 91% gerecycled nylon + 9% Xtra Life Lycra |
| Gewicht | 260 gm |
| Breedte | 140 cm |
| Kenmerken | SPF 50 |
| Zuivel | Lykra |
| Bloemenpatroon | Onderhandelbaar |
| gebreide | Cirkelvormig gebreid |
| Gebruikt | Gedrukt |
Dit gerecyclede lycra-stof is vermeld voor Recycled Lycra Fabric. Materiaaldetails worden vermeld als 91%Recycled Nylon + 9%Xtra Life Lycra; Gewicht wordt vermeld als 260 gramm; Breedte wordt vermeld als 140 cm;Het kenmerk is vermeld als SPF50; vezels staan vermeld als Lycra.
Bevestig de beoogde kleur, het afgewerkte kledingstuk, de hoeveelheid en de testvereisten voordat het in bulk wordt gesneden.Daarom wordt een steekproefbeoordeling aanbevolen..
Gelieve bij het aanvragen van een offerte de aanvraag, kleur, hoeveelheid, bestemming en leveringsdatum te vermelden.verpakkingsgegevens en doorlooptijden voor deze specificatie.
| Minimale bestelhoeveelheid | Onderhandelbaar |
| Prijs | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C |
| Toeleveringsvermogen | 400, 000 yards per maand |
| Leveringstermijn | 10-15 werkdagen |
| Verpakking | Hoogwaardige verpakking met buis |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Contactpersoon: John Chin
Tel.: +8613922499663
Fax: 86-757-85758834