|
Productdetails:
|
Gewicht: | 190-200 g/m² | Verlengbaar: | - Ja, dat klopt. |
---|---|---|---|
Recycled content: | 100% | Samenstelling: | Gerecycleerd Nylon |
Voordeel: | Repreve Recycled Xlance Langdurig | Beschikbaar type: | Solid & Printing |
Inhoud: | 80% gerecycled nylon + 20% spandex | Breedte: | 150 cm |
Markeren: | Verbeteren van gerecycled nylonstof,Kledingproductie Recycled Nylon Fabric,Duurzaam gerecycled nylonstof |
Recycled Nylon Stof gemaakt van 80% Repreve Nylon en 20% Spandex is een fantastische stof keuze voor het creëren van hoogwaardige, duurzame activisme kleding en zwembroeken.De stof combineert de duurzaamheid en milieuvriendelijkheid van Repreve Nylon met de uitstekende elasticiteit van Spandex, waarbij zowel de prestaties als de verantwoordelijkheid voor het milieu worden gewaarborgd.
Het weefsel maakt gebruik van 80% Repreve Nylon, dat is gemaakt van gerecyclede materialen zoals visnetten en weefselresten, wat aanzienlijk helpt om milieuwast te minimaliseren.Dit helpt de vervuiling van stortplaatsen en de oceanen te verminderen en vermindert de productiebehoefte aan nieuw nylonBovendien verbruikt de productie van Repreve Nylon over het algemeen minder energie en water dan de productie van nieuw nylon, waardoor de ecologische voetafdruk van de productie van de stof wordt verminderd.
De toevoeging van 20% spandex zorgt voor uitzonderlijke rekbaarheid, waardoor de stof een strakke maar toch comfortabele pasvorm biedt die zich aanpast aan verschillende lichaamsbewegingen zonder zijn vorm te verliezen.Repreve Nylon behoudt de sterkeHet is ook snel droogend, en het is een zeer duurzaam weefsel.Dit maakt het ideaal voor zwembroeken en sportkleding., waar kledingstukken strikt worden gebruikt.
De stof is zacht aanvoelen, waardoor het gemak van de drager voor langere tijd wordt verbeterd.gerecycled nylon houdt de kleurstoffen uitzonderlijk goed vast, waardoor levendige, langdurige kleuren worden gewaarborgd die bestand zijn tegen vervaging door blootstelling aan zonlicht en gechloreerd of zout water.Deze eigenschap is bijzonder waardevol voor het behoud van de levendige esthetiek van sportkleding en zwembroeken die vaak fel en fel zijn.
Over het algemeen is gerecycled nylonstof gemaakt van 80% Repreve nylon en 20% spandex een uitstekende keuze voor het maken van duurzame, duurzame en hoogwaardige activisme- en zwembroeken.Het ondersteunt de groeiende vraag van de consument naar milieuvriendelijke en hoogwaardige producten.
Deze milieuvriendelijke nylonstof is gemaakt van hernieuwd nylonmateriaal en is recyclebaar nylonstof.Het is rekbaar en lichtgewicht., waardoor het een veelzijdige stof is voor verschillende toepassingen.
Breedte | 150 cm |
Gebreide bouw | Circulair breien |
Bouw | Strips |
Gewicht | 190-200 gm |
Verlengbaar | - Ja, dat klopt. |
Kleur | Aanpassen |
Samenstelling | milieuvriendelijke nylonstof, recyclebare nylonstof, vernieuwd nylonmateriaal |
lichtgewicht | - Ja, dat klopt. |
Snel drogen | - Ja, dat klopt. |
Leeftijdsgroep | Volwassenen, kinderen, enz. |
Onze weefsel is ideaal voor verschillende soorten kleding, waaronder actief, sportief, zwembroek en sportkleding.
Onze stof is perfect voor het maken van high-performance leggings, sport beha's, fitness top, en andere atletische kleding.en duurzaamheid die essentieel zijn voor een optimale prestatie tijdens zelfs de meest intense trainingen.
Onze stof is ook geschikt voor zwembroeken die een combinatie van rekbaarheid, duurzaamheid en sneldrogende eigenschappen vereisen.uw zwembroek kan bestand zijn tegen slijtage en slijtage van regelmatig gebruik en nog steeds er geweldig uitzien.
We hebben onze stof ontworpen om te voldoen aan de eisen van prestatiegerichte kleding, inclusief compressie kleding en hardloopschoenen.maximaal comfort en ondersteuning bieden tijdens zelfs de meest inspannende activiteiten.
DeRecycled nylon weefsel(Modellennummer: RN-2140) is vervaardigd van:gerecycled nylonmateriaal, aduurzaam nylonmengselHet product is vervaardigd in Guangdong, China en is GRS-gecertificeerd.en het product binnen 8-15 werkdagen in een kwalitatief hoogwaardige verpakking met een buis wordt geleverdDe aanvaarde betalingsvoorwaarden zijn T/T en L/C, en de leveringscapaciteit is 400.000 yds per maand.Het is gemaakt van 80% gerecycled nylon en 20% spandex en is lichtgewicht..
Samenstelling:Recycled Nylon
Onze gerecyclede nylonstof is een materiaal van hoge kwaliteit dat is ontworpen om te voldoen aan de behoeften van duurzame mode merken en milieubewuste consumenten.We begrijpen dat onze klanten betrouwbare technische ondersteuning en diensten nodig hebben om ervoor te zorgen dat ze producten kunnen maken die aan hun hoge normen voldoen.Daarom bieden we een reeks technische ondersteuning en diensten om u te helpen het meeste uit onze gerecycleerde nylonstof te halen.
Onze technische ondersteuning is beschikbaar om vragen te beantwoorden over onze gerecycled nylon stof.of u vragen heeft over de eigenschappen en prestaties van onze stofOns team heeft uitgebreide kennis van de textielindustrie en kan u deskundig adviseren en begeleiden.
Naast technische ondersteuning bieden wij ook een reeks diensten aan om u te helpen het meeste uit onze gerecycleerde nylonstof te halen.We kunnen u ook helpen met productontwikkeling en prototyping, zodat u er zeker van kunt zijn dat uw producten precies aan uw specificaties voldoen.
Bij [bedrijfsnaam] streven wij ernaar onze klanten de hoogste kwaliteit en service te bieden.aarzel niet om contact met ons op te nemen..
Sevnna Textile Co. Ltd is een in 2012 opgerichte professionele textielfabrikant.
Sevnna heeft doorgaans het doel nagestreefd om producten van hoge standaard en topkwaliteit te leveren tegen redelijke prijzen door de naammerkstrategie uit te voeren.het productniveau verhogen en nieuwe producten ontwikkelen en een goede start in het bedrijfsleven maken.
Bovendien hebben wij, door ons aan de ISO 9001-standaard te houden, de eretitel "uitstekende particuliere ondernemingen" en "AAA-kredietondernemingen" gewonnen.
We accepteren kleine minimum orders, flexibele hoeveelheid, snelle levertijd en hoge kleurvastheid.
We werkten met vele bekende merken van Yoga Wear, zwembroek en ondergoed voor Australië, Europa en de Verenigde Staten,
Onze kwaliteitscontrole voldoet aan de high-end markten en we kunnen alle klanten TEST REPORT, GRS CERTIFICATES, ISO, OEKO-TEX STANDARD certificaten,
Als een stofleverancier, bieden we een one-stop stof levering diensten en snelle productie voor ondergoed en yoga wear, zwembroek, activewear,
We werken voornamelijk met die kwaliteits Activewear Company, Yoga Wear Company, Sports & Activewear bedrijf in New York, Virginia, Los Angeles, Sydney, Melbroune, Brisbane markten,En we zijn de enige grote groothandelaar voor Repreve Polyester.,
We zijn één high-tech Activewear Stoffen leverancier die een hoge kwaliteit van Nylon Spandex Inkjet Digitale Printing voor ATY garens ontwikkeld,De penetratie is 15 tot 20 procent dieper dan bij traditionele drukwerk.,
Bij SEVNNA TEXTILE, is er de breien weefcirkel afdeling en geweven team aan het behandelen van alle soorten zwembroek textuurstof voor Mesh, Crochet en een aantal andere stoffen
Elke week ontwikkelen we meer dan 10 verschillende texturen en laten ze zien aan onze bestaande klanten. En we hebben een kleine MOQ, MCQ en verschillende kleuren voor de huidige zwembroeken.
Hoe matchen we kleuren voor Activewear?
We matchen voornamelijk kleuren van Recycled Recycled, MALAGA, SUMATRA, Darwin PBT zwembad stoffen voor elke verschillende kleuren kaart, evenals om te matchen PANTONE mode kleurboek,En we accepteerden ook de kleurmonsters van klanten om te matchen in PATNONE TPX, TCX en TPG enz.,
We leveren voornamelijk aan die Creative Activewear private labels, warenhuizen en bekende kledingbedrijven voor hun premium producten.
Onze stof heeft veel technische kenmerken en functies zoals hieronder,
- Jersey, warp gebreid en getextuurd
- UV PROTECT 50+
- Niet doorzien
- SunTan Ray door.
- Hoge kleurvastheid
- Chloriebestendigheid of zelfs het bereiken in Chloriebestendigheid
- Anti-microbiële
- Wicking management en hydratatie
We werkten samen met Repreve/Unifi Inc. om een productlijn op te zetten voor Repreve Nylon, Repreve Polyester en nu Repreve Our Ocean met het dekken van alle soorten gebreide stoffen naar de merklabels,Boutique & potentieel warenhuis met toepassing van gerecyclede producten voor consumenten,
Ik kijk ernaar uit om binnenkort meer informatie van je te krijgen.
Contactpersoon: John Chin
Tel.: +8613922499663
Fax: 86-757-85758834