Bericht versturen
Thuis ProductenGerecycleerde Lycra-Stof

SPF50 Recycled Lycra Fabric 68%Nilit Softex Nylon FD 32%Lycra materiaal voor milieuvriendelijke fitnesskleding

Certificaat
China SEVNNA TEXTILE certificaten
China SEVNNA TEXTILE certificaten
Klantenoverzichten
Wij kochten de Textielstoffen van Sevnna in het verleden de 10 jaar en zij growthing fabriek voor Gerecycleerde Swimwear-stoffen en de stoffen van de Yogaslijtage

—— David Jones

Ik ben online Chatten Nu

SPF50 Recycled Lycra Fabric 68%Nilit Softex Nylon FD 32%Lycra materiaal voor milieuvriendelijke fitnesskleding

SPF50 Recycled Lycra Fabric 68%Nilit Softex Nylon FD 32%Lycra materiaal voor milieuvriendelijke fitnesskleding
SPF50 Recycled Lycra Fabric 68%Nilit Softex Nylon FD 32%Lycra Material for Eco-Friendly Fitness Apparel
SPF50 Recycled Lycra Fabric 68%Nilit Softex Nylon FD 32%Lycra materiaal voor milieuvriendelijke fitnesskleding SPF50 Recycled Lycra Fabric 68%Nilit Softex Nylon FD 32%Lycra materiaal voor milieuvriendelijke fitnesskleding SPF50 Recycled Lycra Fabric 68%Nilit Softex Nylon FD 32%Lycra materiaal voor milieuvriendelijke fitnesskleding SPF50 Recycled Lycra Fabric 68%Nilit Softex Nylon FD 32%Lycra materiaal voor milieuvriendelijke fitnesskleding SPF50 Recycled Lycra Fabric 68%Nilit Softex Nylon FD 32%Lycra materiaal voor milieuvriendelijke fitnesskleding

Grote Afbeelding :  SPF50 Recycled Lycra Fabric 68%Nilit Softex Nylon FD 32%Lycra materiaal voor milieuvriendelijke fitnesskleding

Productdetails:
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: Recycled Lycra Fabric
Certificering: GRS Certificates
Model Number: SP7529
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Minimum Order Quantity: Negotiable
Prijs: negotiable
Packaging Details: High quality packing with Tube
Delivery Time: 10-15working days
Payment Terms: T/T, L/C
Supply Ability: 400,000 yds per Months

SPF50 Recycled Lycra Fabric 68%Nilit Softex Nylon FD 32%Lycra materiaal voor milieuvriendelijke fitnesskleding

beschrijving
Patroon: Gewoon Nieuwe techniek: Hologram met mistfolie metalen afdruk
Geademd: - Ja, dat klopt. Voordeel: Antimicrobiële stoffen
UV-bescherming: - Ja, dat klopt. Materiaal: Xtra Life Lycra
Zuivel: Lycra Materiële details: 68%Nilit Softex Nylon FD+32%Lycra
Markeren:

SPF50 Recycled Lycra Stof

,

32% Lycra Recycled Lycra Fabric

,

68%Nilit Softex Recycled Lycra Stof

Productbeschrijving:

De gerecyclede lycra stof is een duurzame textiel innovatie die stijl en milieubewustzijn combineert.Het creëert een fascinerend holografisch effect., waardoor elk kledingstuk een unieke en futuristische touch krijgt.

Dit weefsel bestaat voor 68% uit Nilit Softex Nylon FD en 32% uit Lycra en biedt een zacht en comfortabel gevoel tegen de huid.Het gebruik van gerecyclede materialen in deze stof vermindert niet alleen het afval, maar vermindert ook de milieueffecten van textielproductie.

De Recycled Lycra Stof heeft een reliëf print dat diepte en textuur toevoegt aan de stof, waardoor de visuele aantrekkingskracht wordt verbeterd.het onderscheidend maken in verschillende toepassingen.

Deze stof is gemaakt met cirkelvormige breitechnologie en heeft een naadloze en rekbare constructie die optimaal comfort en flexibiliteit biedt.De cirkelvormige gebreide structuur zorgt voor een gladde en gelijkmatige afwerking, waardoor het ideaal is voor een breed scala aan kledingstukken.

Met een gewicht van 220 gram slaagt de gerecyclede lycra stof in het perfecte evenwicht tussen lichtgewicht en substantieel, waardoor het veelzijdig is voor verschillende soorten kleding.Deze stof met een gemiddeld gewicht is geschikt voor verschillende seizoenen en kan zowel voor onder- als voor bovenkleding worden gebruikt.

Of u nu actief, zwembroek, danskleding of modekleding ontwerpt, het gerecycleerde lycrastof is een veelzijdige keuze die prestaties en duurzaamheid combineert.De innovatieve Fog Foil Metallic Print Hologram techniek, gecombineerd met het reliëf gedrukt detail, biedt een moderne en opvallende esthetiek die uw ontwerpen zal verheffen.

Kies de gerecyclede lycra stof voor je volgende project en ervaar de perfecte mix van stijl, functionaliteit en milieubewustzijn in één hoogwaardig textiel.

 

Kenmerken:

  • Naam van het product: gerecycled lycrastof
  • Nieuwe techniek: mistfolie metalen hologram
  • UV bescherming: ja
  • Gebruikt: Gedrukt
  • Geademd: Ja
  • Patroon: plain
 

Technische parameters:

Bloemenpatroon Onderhandelbaar
Geademd - Ja, dat klopt.
Gebruikt Gedrukt
Breedte 150 cm
Kleur Onderhandelbaar
UV-bescherming - Ja, dat klopt.
Zuivel Lykra
Nieuwe techniek Folie van mist metalen afdruk hologram
Materiaal Xtra Life Lycra
Kenmerken SPF 50
 

Toepassingen:

Voor gebruik in recycled lycra SP7529:

Het gerecyclede lycra-stof SP7529, afkomstig uit Guangdong, China, is een veelzijdig en duurzaam materiaal dat door zijn unieke eigenschappen in verschillende scenario's wordt toegepast.

Met GRS-certificaten die het milieuvriendelijke productieproces garanderen, is deze stof ideaal voor milieubewuste merken en ontwerpers die hun koolstofvoetafdruk willen verminderen.

De minimale orderhoeveelheid en de prijzen zijn onderhandelbaar, waardoor het toegankelijk is voor een breed scala aan bedrijven en projecten.

Als het gaat om verpakkingen, is de Recycled Lycra Fabric SP7529 zorgvuldig ingepakt met hoogwaardige verpakkingen en een buis, zodat het klanten in perfecte staat bereikt.

Met een levertijd van 10-15 werkdagen en betalingsvoorwaarden, inclusief T/T en L/C, kunnen klanten een soepel transactieproces verwachten bij het bestellen van deze stof.

Met een leveringscapaciteit van 400.000 meter per maand kunnen bedrijven rekenen op een vaste bron van gerecycled lycra stof SP7529 om aan hun productiebehoeften te voldoen.

De nieuwe techniek van Fog Foil Metallic Print Hologram voegt een vleugje moderniteit en innovatie toe aan dit weefsel, waardoor het geschikt is voor mode-vooruitgang en trendsettende toepassingen.

Of u nu op zoek bent naar een specifiek bloemenpatroon of liever een eenvoudig ontwerp, de Recycled Lycra Fabric SP7529 biedt aanpassingsmogelijkheden om aan uw voorkeuren te voldoen.

Gebouwd van Xtra Life Lycra met een gewicht van 220 gram en een breedte van 150 cm, is dit weefsel duurzaam, rekbaar en veelzijdig, waardoor het perfect is voor activisme, zwembroek, danskleding,en diverse andere kledingtoepassingen.

 

Aanpassing:

Productaanpassingsdiensten voor gerecycled lycra

Merknaam:Recycled lycra-stof

Modelnummer:SP7529

Plaats van oorsprong:Guangdong, China

Certificering:GRS-certificaten

Minimale bestelhoeveelheid:Onderhandelbaar

Prijs:Onderhandelbaar

Verpakking:Hoogwaardige verpakking met buis

Levertijd:10-15 werkdagen

Betalingsvoorwaarden:T/T, L/C

Toeleveringskracht:4001000 yards per maand

Materiaal:Xtra Life Lycra

Zuiverheid:Lykra

Patroon:Gewoon

Breedte:150 cm

Kleur:Onderhandelbaar

 

Ondersteuning en diensten:

Ons producttechnisch support team is toegewijd om u te helpen met vragen of problemen die u heeft met betrekking tot onze gerecycled lycra stof.zorginstructies, of probleemoplossing, onze experts zijn hier om te helpen.

Naast technische ondersteuning, bieden we ook een reeks diensten om uw ervaring met onze Recycled Lycra Stof te verbeteren.en duurzaamheidsconsultaties om u te helpen geïnformeerde keuzes te maken.

 

 

Sevnna Textile Co. Ltd is een in 2012 opgerichte professionele textielfabrikant.
SPF50 Recycled Lycra Fabric 68%Nilit Softex Nylon FD 32%Lycra materiaal voor milieuvriendelijke fitnesskleding 0

 

Sevnna heeft doorzettend het doel nagestreefd om producten van hoge standaard en topkwaliteit te leveren tegen redelijke prijzen door de implementatie van een naammerkstrategie.het productniveau verhogen en nieuwe producten ontwikkelen en een goede start in het bedrijfsleven maken.
 

SPF50 Recycled Lycra Fabric 68%Nilit Softex Nylon FD 32%Lycra materiaal voor milieuvriendelijke fitnesskleding 1
Bovendien hebben wij, door ons aan de ISO 9001-standaard te houden, de eretitel "uitstekende particuliere ondernemingen" en "AAA-kredietondernemingen" gewonnen.
 

We kunnen kleine minimum orders, flexibele hoeveelheid, snelle levertijd en hoge kleurvastheid accepteren.
SPF50 Recycled Lycra Fabric 68%Nilit Softex Nylon FD 32%Lycra materiaal voor milieuvriendelijke fitnesskleding 2

 


We werkten met vele bekende merken van Yoga Wear, zwembroek en ondergoed voor Australië, Europa en de Verenigde Staten,

Onze kwaliteitscontrole voldoet aan de high-end markten en we kunnen alle klanten TEST REPORT, GRS CERTIFICATES, ISO, OEKO-TEX STANDARD certificaten,
SPF50 Recycled Lycra Fabric 68%Nilit Softex Nylon FD 32%Lycra materiaal voor milieuvriendelijke fitnesskleding 3


Als een stofleverancier, bieden we een one-stop stof levering diensten en snelle productie voor ondergoed en Yoga Wear, zwembroek, Activewear,

We werken voornamelijk met die kwaliteits Activewear Company, Yoga Wear Company, Sports & Activewear bedrijf in New York, Virginia, Los Angeles, Sydney, Melbroune, Brisbane markten,En we zijn de enige grote groothandelaar voor Repreve Polyester.,

SPF50 Recycled Lycra Fabric 68%Nilit Softex Nylon FD 32%Lycra materiaal voor milieuvriendelijke fitnesskleding 4
SPF50 Recycled Lycra Fabric 68%Nilit Softex Nylon FD 32%Lycra materiaal voor milieuvriendelijke fitnesskleding 5

We zijn een high-tech Activewear Stoffen leverancier die een hoge kwaliteit van Nylon Spandex Inkjet Digitale Printing voor ATY garens ontwikkeld,De penetratie is 15 tot 20 procent dieper dan bij traditionele drukwerk.,

Bij SEVNNA TEXTILE, is er de breien weefcirkel afdeling en geweven team aan het behandelen van alle soorten van zwembroek textured stoffen voor Mesh, Crochet en een aantal andere stoffen

Elke week ontwikkelen we meer dan 10 verschillende texturen en tonen aan onze bestaande klanten. En we hebben SMALL MOQ, MCQ en verschillende prints, kleuren voor huidige zwembroeken.

Hoe matchen we kleuren voor Activewear?

We matchen voornamelijk kleuren van Recycled Recycled, MALAGA, SUMATRA, Darwin PBT zwembad stoffen voor elke verschillende kleuren kaart, evenals om te matchen PANTONE mode kleurboek,En we accepteerden ook de kleurmonsters van klanten om te matchen in PATNONE TPX, TCX en TPG enz.,

SPF50 Recycled Lycra Fabric 68%Nilit Softex Nylon FD 32%Lycra materiaal voor milieuvriendelijke fitnesskleding 6


We leveren voornamelijk aan die Creative Activewear private labels, warenhuizen en bekende kledingbedrijven voor hun premium producten.

Onze stof heeft veel technische kenmerken en functies zoals hieronder,
- Jersey, warp gebreid en getextuurd
- UV PROTECT 50+
- Niet doorzien
- SunTan Ray door.
- Hoge kleurvastheid
- Chloriebestendigheid of zelfs het bereiken in Chloriebestendigheid
- Anti-microbiële
- Wicking management en hydratatie

We werkten samen met Repreve/Unifi Inc. om een productlijn op te zetten voor Repreve Nylon, Repreve Polyester en nu Repreve Our Ocean met het dekken van alle soorten gebreide stoffen naar de merklabels,Boutique & potentieel warenhuis met toepassing van gerecyclede producten voor consumenten,

Ik kijk ernaar uit om binnenkort meer informatie van je te krijgen.

SPF50 Recycled Lycra Fabric 68%Nilit Softex Nylon FD 32%Lycra materiaal voor milieuvriendelijke fitnesskleding 7
SPF50 Recycled Lycra Fabric 68%Nilit Softex Nylon FD 32%Lycra materiaal voor milieuvriendelijke fitnesskleding 8

Contactgegevens
SEVNNA TEXTILE

Contactpersoon: John Chin

Tel.: +8613922499663

Fax: 86-757-85758834

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)