|
Productdetails:
|
| Samenstelling: | 78% nylon+22% spandex | UV-bescherming: | Ja |
|---|---|---|---|
| Geslacht: | Uniseks | Breedte: | 170 cm |
| Ademend: | Ja | Duurzaamheid: | Hoog |
| Vocht wicking: | Ja | Snel drogen: | Ja |
| Markeren: | sneldrogend fietsstof,170 cm breed sportkleding textiel,vocht afzuigend fietsstof |
||
Model SP7535 is een fietsstof gemaakt van 78%Nylon + 22%Spandex. Deze pagina bevat de productspecifieke constructie, beoogd gebruik en bestelinformatie voor materiaalselectie.
![]()
| Productcategorie | Fietsstof |
| Modelnummer | SP7535 |
| Samenstelling | 78%Nylon + 22%Spandex |
| Breedte | 170cm |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Ademend | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Vochtregulerend | Ja |
| Sneldrogend | Ja |
| UV-bescherming | Ja |
Deze fietsstof is vermeld onder Fietsstof. De samenstelling is 78%Nylon + 22%Spandex; de breedte is 170cm; de duurzaamheid is Hoog; ademend is Ja; geslacht is Unisex.
Bevestig de doelkleur, het afgewerkte kledingstuk, de hoeveelheid en de testvereisten vóór het bulk snijden. Verven, afwerken, fournituren en kledingconstructie kunnen de uiteindelijke prestaties beïnvloeden, dus monsterbeoordeling wordt aanbevolen.
Geef de toepassing, kleur, hoeveelheid, bestemming en leverdatum op bij het aanvragen van een offerte. Het productieteam kan dan de details van sampling, verpakking en levertijd voor deze specificatie bevestigen.
| Minimale Bestelhoeveelheid | Onderhandelbaar |
| Prijs | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C |
| Leveringscapaciteit | 390.000 yards per maand |
| Levertijd | 12-16 werkdagen |
| Verpakkingsdetails | Hoogwaardige verpakking met buis |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Contactpersoon: John Chin
Tel.: +8613922499663
Fax: 86-757-85758834